Dijital CEO
Dijital CEO Ekosistemi


 Dijital CEO 2. Dönem raporu için tıklayınız.


 Dijital CEO 1. Dönem raporu için tıklayınız.


Başa Dön
Onur Yıldızdoğan (Keba Group) 14 Eki 2020
Onur Yıldızdoğan Hakkında

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra GYTE’de Executive MBA yüksek lisansı ve ardından İşletme Yönetimi doktorası ile Bilim Uzmanı ünvanını almıştır 20 yılı aşkın bir süredir otomasyon sektöründe çalışmaktadır. Ontrol Bina Otomasyon Sistemleri adlı firmada Tridium Proje ve Yazılım Mühendisi olarak sektöre adım attıktan sonra kariyerine farklı uluslararası firmalarda devam etti. Bu firmalar Massey Ferguson Traktör üreticisi Uzel Makine Otomasyon Birim Yöneticiliği, Omron Elektronics Bölge Satış Müdürlüğü, Wago Türkiye Satış Müdürlüğü, ESA Automation Türkiye, Ortadoğu, Doğu Avrupa,Türk Cumhuriyetleri Ülke Müdürlüğü’dır. Ağustos 2020’den itibaren Avusturya merkezli KEBA Group’ta TÜRKİYE / EEMEA / TÜRK CUMHURİYETLERİ bölgelerinde CEO / Managing Director olarak atandı.

KEBA GROUP’un 2018 yılında Almanya merkezli LTI Motion ve Hollanda merkezli DELEM firmalarını bünyesine kattıktan sonra uluslararası oluşturduğu teknolojik büyüme gücünü stratejik olarak değerli bulduğu ve çok önem verdiği Türkiye merkez olmak üzere ,EEMEA,Türk Cumhuriyetleri bölgelerinde daha da arttırmaya karar vermesi üzerine Onur Yıldızdoğan’ın CEO ataması gerçekleşti.

Onur Yıldızdoğan "Bu atama benim için son derece heyecan ve gurur verici, özellikle Robotik Otomasyon, Genel Makina Otomasyonu, CNC Yazılım-Donanım Teknolojisi, Lojistik Otomasyonu ve Elektrikli Araç Mobil Şarj İstasyonları sektörlerinde KEBA markasınının değeri ve farkındalığını daha da yükseltmek için çalışmalarımıza hız verdik. Yetkinliği zaten son derece yüksek olan mevcut insan kaynağımız ve teknoloji partnerlerimizin yanı sıra kısa vade içinde hem KEBA Türkiye’deki ekibimiz hem de bizimle beraber heyecanı yüksek bu uzun yolda yürüyecek yeni teknoloji iş ortaklarımız ile KEBA ailesini daha da büyüteceğiz. Gönülden inanıyorum ki katma değeri, sinerjisi, motivasyonu yüksek ekibimiz ve ilham veren, bütünlük sağlayan teknolojik çözümlerimiz ile dünyada büyük ses getirecek projelere imza atıyor olacağız. Böylece hem ülkemizin, hem de ülkemizdeki sanayi üreticilerimizin marka değerlerini arttırmalarında doğrudan katkıda bulunabilmenin gururunu yaşıyor olacağız."
Endüstriyel Otomasyon
CEO
Onur Yıldızdoğan
Keba Group Türkiye, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika, EEMEA ve Türk Cumhuriyetleri CEO´su

Onur Yıldızdoğan Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra GYTE’de Executive MBA yüksek lisansı ve ardından İşletme Yönetimi doktorası ile Bilim Uzmanı ünvanını almıştır 20 yılı aşkın bir süredir otomasyon sektöründe çalışmaktadır. Ontrol Bina Otomasyon Sistemleri adlı firmada Tridium Proje ve Yazılım Mühendisi olarak sektöre adım attıktan sonra kariyerine farklı uluslararası firmalarda devam etti. Bu firmalar Massey Ferguson Traktör üreticisi Uzel Makine Otomasyon Birim Yöneticiliği, Omron Elektronics Bölge Satış Müdürlüğü, Wago Türkiye Satış Müdürlüğü, ESA Automation Türkiye, Ortadoğu, Doğu Avrupa,Türk Cumhuriyetleri Ülke Müdürlüğü’dır. Ağustos 2020’den itibaren Avusturya merkezli KEBA Group’ta TÜRKİYE / EEMEA / TÜRK CUMHURİYETLERİ bölgelerinde CEO / Managing Director olarak atandı.

https://www.linkedin.com/in/onur-yildizdogan-51034037/

Keba Group
Endüstriyel Otomasyon

https://www.keba.com/Dİjİtal CEO Toplantıları 2. dönem raporuna ulaşmak için tıklayınız.

TOPLANTILAR

  • Gerçekleştirilen Toplantılar
16 Aralık 2020
   

16 Aralık 2020 Dijital CEO KapanışToplantısı (2. Dönem Kapanış Toplantısı)

detaylar için tıklayınız.

2 Aralık 2020
   

2 Aralık 2020 Dijital CEO Sanal Toplantısı

detaylar için tıklayınız.

24 Kasım 2020
   

24 Kasım 2020 Dijital CEO Sanal Toplantısı

detaylar için tıklayınız.

17 Kasım 2020
   

17 Kasım 2020 Dijital CEO Sanal Toplantısı

detaylar için tıklayınız.

11 Kasım 2020
   

11 Kasım 2020 Dijital CEO Sanal Toplantısı

detaylar için tıklayınız.

4 Kasım 2020
   

4 Kasım 2020 Dijital CEO Sanal Toplantısı

detaylar için tıklayınız.

30 Ekim 2020
   

30 Ekim 2020 Dijital CEO Sanal Toplantısı

detaylar için tıklayınız.

21 Ekim 2020
   

21 Ekim 2020 Dijital CEO Sanal Toplantısı

detaylar için tıklayınız.

7 Ekim 2020
   

7 Ekim 2020 Dijital CEO Sanal Toplantısı

detaylar için tıklayınız.

25 Haziran 2020
   

25 Haziran 2020 Dijital CEO Kapanış Toplantısı

detaylar için tıklayınız.

24 Haziran 2020
   

24 Haziran 2020 Dijital CEO Sanal Toplantısı

detaylar için tıklayınız.

11 Haziran 2020
   

11 Haziran 2020 Dijital CEO Sanal Toplantısı

detaylar için tıklayınız.

10 Haziran 2020
   

10 Haziran 2020 Dijital CEO Sanal Toplantısı

detaylar için tıklayınız.

4 Haziran 2020
   

4 Haziran 2020 Dijital CEO Sanal Toplantısı

detaylar için tıklayınız.

3 Haziran 2020
   

3 Haziran 2020 Dijital CEO Sanal Toplantısı

detaylar için tıklayınız.

21 Mayıs 2020
   

21 Mayıs 2020 Dijital CEO Sanal Toplantısı

detaylar için tıklayınız.

20 Mayıs 2020
   

20 Mayıs 2020 Dijital CEO Sanal Toplantısı

detaylar için tıklayınız.

Moderatör

Emre Hantaloğlu

Emre Hantaloğlu

Lenovo Türkiye Genel MüdürüDİJİTAL CEO HAKKINDA

Pandemi sonrasında tüm dünyada baş döndürücü gelişmeler beraberinde davranış değişimlerini başlattı. DİJİTAL DÖNÜŞÜM sektör farkı gözetmeksizin tüm şirketlerin ana gündem maddelerinden birisi haline geldi.

Dijital Dönüşüm şirket organizasyonlarında doğal olarak iş yapış şekillerini en önemlisi satış ve pazarlama yöntemlerini değiştiriyor. Dijital Dönüşüm süreçlerinde olan ŞİRKETLER ve ÇALIŞANLARI diğerlerine oranla çok daha hızlı , çevik ve verimliler. Yaşadığımız çağ DİJİTAL ÇAĞ ve bu çağın kurallarını bilerek gelişimimizi sürdürmeliyiz.

Vizyon 100 platformu pandemi sonrası ortaya çıkan etkilerin şirketler tarafından daha iyi anlaşılmasına ve olası etkilere karşı hazırlıkların yapılmasına katkı vermek amacıyla Lenovo Türkiye katkılarıyla “Dijital CEO” projesini başlattı. Mayıs ve Haziran 2020 aylarında her birisine CEO/Genel Müdür seviyesinde en az 10 yöneticinin katıldığı 8 adet Dijital CEO kapalı sanal toplantıları yapıldı. 100 CEO/Genel Müdürün Toplantılar sonrası Dijital CEO raporu yayımlandı. (Rapora ulaşmak için tıklayınız)

Katılımcı Profili

  • Yönetim Kurulu Başkanları

  • Yönetim Kurulu Üyeleri

  • Genel Müdürler ( CEO )
Dijital CEO