Dijital CEO
Dijital CEO Ekosistemi


 Dijital CEO raporu için tıklayınız.


Başa Dön
Tarık Ovacıklı (SKIDATA) 15 Eki 2020
2017 Yılından bugüne SKIDATA Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü olan Tarık Ovacıklı, SKIDATA Türkiye Genel Müdürü görevine atandı.

SKIDATA faaliyet alanı

SKIDATA, Avusturya menşeli, 43 yıllık marka olup, hâlihazırda 100 ülkede 1650 çalışan ile 10.000 fazla projeye hizmet vermekte.

SKIDATA, profesyonel işletmecilerin, giriş / çıkış sistemlerinde tercih ettiği markadır. Ürün ve satış sonrası hizmet kalitesi ile otopark, kayak merkezleri, AVM, hava alanları, stadyumlar, fuar alanları, eğlence merkezleri gibi yoğun kullanımlı profesyonel işletmelerde hızlı, güvenli ve konforlu erişim imkânı sağlar. SKIDATA için ARGE, işletme sorumlulukları ve sürdürülebilirlik kadar önem taşımaktadır. Geliştirilmiş olan sistemlerin, tüm dünyada, aynı kalite standardını koruyacak nitelikte son kullanıcıya ulaştırılabilmesi için uluslararası hizmet veren bir ekibe sahiptir. SKIDATA, ürün ve satış sonrası hizmetleri, eşsiz tasarımları, ergonomik yapısı ve yüksek güvenlik düzeyi ile öne çıkmaktadır.

Tarık Ovacıklı Kimdir ?

1974 İsviçre doğumlu olan Ovacıklı, İlk ve orta öğrenimi İsviçre’de tamamladı. 1998 yılında Yakın Doğu Üniversitesi mühendisi fakültesi elektrik & elektronik mühendisliği bölümü mezunu Ovacıklı, 1999 yılında bilişim sektöründe iş hayatına adım attı. 2001 – 2017 yılları arasında çeşitli firmalarda yöneticilik yaptıktan sonra 2017 yılında SKIDATA Türkiye ailesine Satış & Pazarlama Müdürü olarak başladı.Tarık Ovacıklı evli ve iki çocuk babasıdır.
Bilişim ve Teknoloji
Genel Müdür
Tarık Ovacıklı
SKIDATA Türkiye Genel Müdürü

1974 İsviçre doğumlu Ovacıklı, İlk ve orta öğrenimi İsviçre’de tamamladı. 1998 yılında Yakın Doğu Üniversitesi mühendisi fakültesi elektrik & elektronik mühendisliği bölümü mezunu oldu. 1999 yılında bilişim sektöründe iş hayatına adım atan Ovacıklı. 2001 – 2017 yılları arasında çeşitli firmalarda yöneticilik yaptıktan sonra 2017 yılında SKIDATA Türkiye ailesine Satış & Pazarlama Müdürü olarak başladı. Tarık Ovacıklı evli ve iki çocuk babasıdır.

https://www.linkedin.com/in/tarikovacikli/

SKIDATA
Bilişim ve Teknoloji/Teknoloji

https://www.skidata.com/tr-tr/Dİjİtal CEO Toplantıları raporuna ulaşmak için tıklayınız.

TOPLANTILAR

Dijital CEO kapsamında 2020 yılında 10 sanal toplantı gerçekleştirilecektir. İlk toplantıya ilişkin bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Pandemi Sonrası
Dijital CEO’nun Gündemi


( 10:00-12:00 )Moderatör

Emre Hantaloğlu

Emre Hantaloğlu

Lenovo Türkiye Genel MüdürüDİJİTAL CEO HAKKINDA

Pandemi sonrasında tüm dünyada baş döndürücü gelişmeler beraberinde davranış değişimlerini başlattı. DİJİTAL DÖNÜŞÜM sektör farkı gözetmeksizin tüm şirketlerin ana gündem maddelerinden birisi haline geldi.

Dijital Dönüşüm şirket organizasyonlarında doğal olarak iş yapış şekillerini en önemlisi satış ve pazarlama yöntemlerini değiştiriyor. Dijital Dönüşüm süreçlerinde olan ŞİRKETLER ve ÇALIŞANLARI diğerlerine oranla çok daha hızlı , çevik ve verimliler. Yaşadığımız çağ DİJİTAL ÇAĞ ve bu çağın kurallarını bilerek gelişimimizi sürdürmeliyiz.

Vizyon 100 platformu pandemi sonrası ortaya çıkan etkilerin şirketler tarafından daha iyi anlaşılmasına ve olası etkilere karşı hazırlıkların yapılmasına katkı vermek amacıyla Lenovo Türkiye katkılarıyla “Dijital CEO” projesini başlattı. Mayıs ve Haziran 2020 aylarında her birisine CEO/Genel Müdür seviyesinde en az 10 yöneticinin katıldığı 8 adet Dijital CEO kapalı sanal toplantıları yapıldı. 100 CEO/Genel Müdürün Toplantılar sonrası Dijital CEO raporu yayımlandı. (Rapora ulaşmak için tıklayınız)

Katılımcı Profili

  • Yönetim Kurulu Başkanları

  • Yönetim Kurulu Üyeleri

  • Genel Müdürler ( CEO )
Dijital CEO